100

Tasarım

Logo, Kurumsal Kimlik, Dergi, Dijital Tasarım, Sunum, İnterakif Tasarımlar

Yeni dünya düzeninde iyi olmaktan daha önemli olan şey iyi imajdır ve doğru bir kurumsal kimlik çalışması, doğru marka imajı yaratmanın en önemli aşamasıdır.

Görsel algı yönetimi satışları arttırmak ve akılda kalmak demektir. Bunun bilincinde olarak markanızla çok yakın dostluk kurup, dilini ve görüntüsünü kavrıyoruz. Kreatif ekibimizle en farklı ve en yaratıcı noktaları buluyor ve o noktaları birleştirerek tasarımlarımıza döküyoruz. Markalarımızı daha güvenilir, daha akılda kalıcı, daha güçlü, daha çekici ve daha cazip kılma yaratımında; fonttan renge, kağıttan grafik tasarıma kadar her şeyiyle standardize edilmiş, bütünlüklü, kapsayıcı, tutarlı bir kurumsal kimlik yaratıyoruz.

Hayal ettiklerinizi, hayal ettiklerimizle birleştiriyor ve daha önce yapılmamış olan benzersiz estetiği arayıp, buluyoruz.

Yazılım Geliştirme

Web Sitesi, Mobil Geliştirme, CMS, E-Ticaret, Özel Yazılım Geliştirme

Dijital dilleri konuşuyoruz.

Dijital dünyada gördüğümüz her yapının iskeleti olan yazılımlarımızı, kreatif tasarımlarımızla ete – kemiğe büründürüyoruz.

Yaptığımız işlerde en doğru ve memnun edici sonuçlara ulaşmak için sürekli müşterilerimizi dinliyor, her yeni adımda görüşlerini alıyor ve projenin büyümesini birlikte yaşıyoruz.

Yazılımlarımızı yaparken, tasarımlarınızın sadece size özel ve eşsiz olmasına önem veriyor, kullanıcı dostu arayüzler kullanıyor, kullanıcılarınıza erişim konforu sağlıyoruz.

Dijital Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi, Viral Marketing, Google Adwords, İçerik Üretimi, Dijital Medya Satın Alma

Sizin için dijital reklam stratejileri kurguluyor ve bu kurguları en verimli bütçelerle, markanıza en uygun olan platformlardaki potansiyel müşterilerinize ulaştırıyoruz.

Markanızın sosyal profillerini oluştururken bunu sıcaklığına, düzeyli samimiyetine, kurumsal diline, kimliğine uygun yapıyor ve yaşayan profillere dönüştürüyoruz.

Sosyal medya kullanıcısının tek değişmez beklentisi olan kaliteli görünüm ilkesini, profillerimizi hazırlarken temel ölçüt alıyoruz. Sosyal medyanın yaşayan, dinamik ve ölçümlenemeyen kullanıcı reaksiyonlarına anında adapte oluyoruz.

Prodüksiyon

Fotoğraf & Video Çekimi, Reklam Filmi, Aerial Kayıt, Tanıtım Filmi, Post Prodüksiyon, Animasyon

İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanlar ve profesyonel sanatçılarımızla çalışıyoruz.

Sizi asla tek bir projeye zorlamıyor, farklı stratejiler ve farklı ekipmanlarla projelerimizi sunuyoruz. Fotoğraf, video, reklam çekimleri ve havadan çekimler ile markanızın veya kişilerin prodüksiyon anlamında tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet veriyoruz.

Yarattığımız işlerin basılı ve dijital alanda doğru şekilde kullanılmasını organize ediyoruz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram