100

RUBİK

Hayal ettiklerinizi hayal gücümüzle birleştiriyor ve daha önce yapılmamış olana ulaşmaya çalışıyoruz.

Ortaya çıkardığımız işlerde özgünlüğe önem veriyor, yaratıcı tasarım ve yazılım ekibimizle markanızı dijital çağın standartlarının üzerine çıkarıyoruz.

Markanızın isteklerini anlıyor ve hedefe ulaşmanıza katkı sağlıyoruz. Biz ihtiyacınız olan her mecrada tasarım, yazılım, sosyal medya çözümleri, viral marketing stratejileri, içerik üretimi, dijital PR çalışmaları, prodüksiyon işleri yapan ve markanıza özgün pazarlama stratejileri geliştiren yeni nesil bir reklam ajansı olarak 2014 yılından bu yana kendimize markalarımızın değerini katıyoruz.

Başarı odaklı hareket ederek yapıyor olduğumuz kreatif yaratımlarımızda, viral marketing’i markanız üzerinde etkisini oluşturduğumuz stratejinin temeline alarak hareket ediyoruz.

Gerek basılı tasarımlarımızda, gerek ise dijital platformlarda sizi temsil edecek çalışmalarımızda öncelikli olarak kimliğinizi oluşturuyor ve ilerleyen serüvenlerimizi bu oluşan kimlik ile canlandırıyoruz.

TASARIM

Markalarımızı, logonun ötesinde görüyoruz daha önce yapılmamış olan benzersiz estetiği arayıp, buluyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME

Dijital dilleri konuşuyoruz, kullanıcı dostu arayüzler kullanıyor, kullanıcılarınıza erişim konforu sağlıyoruz.

DİJİTAL MEDYA

İnternetin son kullanıcı üzerindeki etkisini biliyoruz. Bu etkiyi kullanırken dijital medyanın sürekli değişen, yenilenen gündemini takip ediyor ve markalarımızı dijitale taşıyoruz.

PRODÜKSİYON

Fotoğraf, video, reklam ve tanıtım çekimleri ile markalarımızın prodüksiyon anlamında tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve yarattığımız işlerin basılı ve dijital alanda doğru şekilde kullanılmasını organize ediyoruz.

GÜZEL İŞLER YAPIYORUZ!

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme noktasında kendimizle yarışıyoruz.

Geçmişimiz

Şubat 2014

Tanıştığımız onlarca marka ve büyüttüğümüz yüzlerce projemiz ile 2014 yılından bugüne reklamcılığın kurallarını kendimize ve markamıza göre tekrar tekrar yazıyoruz.

İsteğimiz

Rubik olarak biliyoruz ki;

Markayı tanımaya çalışmak yaptığımız işin en zor kısmı. Tanıdığımız, yeni tanışacağımız markalarımızla sürekli bir büyüme içerisinde, kopmayan bağlar kurmak hedefimiz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Instagram